WAU ry:n organisaatio ja yhteystiedot

WAU ry, Sinimäentie 10 B, 02630 Espoo 
Y-tunnus: 2240020-8
Nordea IBAN: FI19 1745 3000 0792 53 (BIC: NDEAFIHH)
Aktia IBAN: FI23 4055 0010 9435 83 (BIC:HELSFIHH)
Laskutusosoite

Hallitus    Advisory Board    Wauhtitiimi    Keskusorganisaatio

Alueelliset Koordinaattorit:

Eteläinen Suomi     Maan länsi- ja keskiosat    Maan itä- ja pohjoisosat

Keskusorganisaatio

Toiminnanjohtaja
Rami.Luomanpaa@wau-ry.net
050 514 8778

Markkinointipäällikkö
Katri.Einamo@wau-ry.net
040 740 0408

LinkedIn

Tiiminvetäjä
Mikael.Engstrom@wau-ry.net
045 893 3311

Yritysliikuntapalvelut

LinkedIn

Tiiminvetäjä
Anu.Pikkarainen@wau-ry.net
045 657 9455

Verkostot ja järjestöyhteistyö

LinkedIn

Tiiminvetäjä
Juho.Tukia@wau-ry.net
045 600 6026

Lasten ja nuorten toiminnan kehitys

Alueelliset koordinaattorit

Eteläinen Suomi

Kerava, Mäntsälä, Tuusula  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Koordinaattori
Satu.Rasanen@wau-ry.net
045 893 2271

Helsinki, Vantaa  ……  ………     …………………………..

Koordinaattori
Minsku.Eklund@wau-ry.net
040 538 4599

Asikkala, Hollola, Kärkölä, Lahti, Orimattila, Padasjoki

Koordinaattori
Vili.Eskola@wau-ry.net
045 165 7332

Yritys- ja aikuisliikunta

Palvelukoordinaattori
Donna.Suomi@wau-ry.net
045 182 7275

Espoo, Kauniainen, Porvoo

Koordinaattori
Marco.Tammi@wau-ry.net
050 540 8859

Maan länsi- ja keskiosat

Korsnäs, Maalahti, Mustasaari, Vaasa, Vöyri

Koordinaattori Jenni Haglund (äitiyslomalla)
Sijainen Daniela.Heinrich@wau-ry.net
050 501 7962

Akaa, Juupajoki, Kangasala, Tampere ………..

Koordinaattori
Juho.Tukia@wau-ry.net
045 600 6026

Kruunupyy, Pedersöre, Pietarsaari, Uusikaarlepyy

Koordinaattori (osa-aikainen)
Caroline.Smedberg@wau-ry.net
040 686 6270

Eura, Hanko, Loimaa, Parainen, Raasepori, Salo, Sauvo
Koordinaattori
Mikko.Lehmijoki@wau-ry.net
045 891 9210

Kirkkonummi, Lohja, Siuntio, Vihti

Koordinaattori
Jerri.Hukio@wau-ry.net
050 355 4075

Hanko, Raasepori

Hankekoordinaattori (osa-aikainen)
Isak.Vilander@wau-ry.net
050 310 8150

Maan itä- ja pohjoisosat

Pohjois-Suomi

Hankekoordinaattori
Tuomas.Kosunen@wau-ry.net
044 303 6304

Lappeenranta, Mikkeli, Savitaipale, Taipalsaari
Koordinaattori
Hanna.Myyrylainen@wau-ry.net
050 467 4023

Oulu, Raahe

Koordinaattori
Teemu.Haverinen@wau-ry.net
045 600 6027

Reisjärvi, Rovaniemi, Sodankylä, Ylitornio
Koordinaattori
Janne.Kairala@wau-ry.net
040 525 3099

Kuopio, Siilinjärvi, Varkaus

Koordinaattori (osa-aikainen)
Santeri.Koponen@wau-ry.net
050 501 3209

Button Text